Vika Kacevičiūtė

Mane galite pamatyti visokią: itin ramią, kalbančią apie gyvenimo vingius ir atvirai besidalinančią patirtimis. Arba su šypsena skriejančią longboardu Kauno gatvėmis. Visokia ir mano patirtis ant kilimėlio…
Mano pažintis su joga prasidėjo paauglystėje, kuomet prisijungdavau prie mamos ir kartu keliaudavome į jogos užsiėmimus. Tačiau ši pažintis buvo gana paviršutiniška, kol galiausiai ją visiškai paleidau. Iki 24 metų mano gyvenimas ėjo visiškai kitokia linkme: daug keliavau, koncentravausi į potyrius, kūriau prisiminimus, bet tuo pačiu vis labiau tolau nuo savęs dalinadama save į dešinę ir kairę, tolau nuo meilės ir pagarbos sau, besivaikydama vis naujas patirtis. Tik aktyvus laisvalaikis ir judėjimas visada buvo šalia. Ir man tai buvo laimė!

Beveik tris metus praleidau Sidnėjuje, kol galiausiai ten ir įvyko vidinis lūžis. Paskatindama draugės nuėjau į jogos studiją. Kaip aš myliu šią vietą („PowerLiving“)! Be galo daug mokytojų, kiekvienas savaip įkvepiantsi, davė tai, ko man reikėjo. Pradžioje man rekėjo iššūkio ir susitelkimo į save – mokiausi klausytis kūno, gerbti jį, būti su savimi. Galiausiai net pačiai nepastebint įvyko grandininė reakcija ir blogi įpročiai buvo pakeičiami gerais, požiūris į save kito, pagarba ir meilė sau augo, santykiai su brangiais žmonėmis stiprėjo, ir pagaliau pradėjau jausti, ką reiškia būti harmonijoje ir laimingai.

Maži žingsneliai priveda prie didelių pokyčių. Šiandien mano praktika vis dar įkvėpta jogos mokytojų, sutiktų Australijoje. Pamokose judesys ir asana koja kojon eina su žinute, ryšiu, kurį stengiuosi sukurti su kiekvienu praktikuotoju, emocija ir galimybe keistis iš vidaus, ne tik išorės. Tad man joga tai ne tobula asana, bet filosofija, į kurią integruoju skirtingas veiklas, asmeninį tobulėjimą bei judėjimą (maudynės lediniame vandenyje, meditacija, sportas, sveika mytyba, sąmoningas vartojimas ir žinoma jogos praktika… ).

Mokymai:

  • sertifikuota vinyasa jogos mokytoja („Rishikesh Vinyasa yoga school“ Indija)
  • sertifikuota EREPS sveikatingumo instruktorė bei KKSD licencijuota trenerė
  • sertifikuota joga ore instruktorė
  • Yale universiteto kursas „ The Science of well-being“
//]]>