Renginiai

MES MŪZOS

YIN JOGOS IR KVĖPAVIMO SESIJA


Visą pavasarį kartą per mėnesį vyks yin ir kvėpavimo sesijos, pabudinti savyje MŪZĄ, pražįsti tarytum gėlės ir užsipildyti švelnia moteriška energija. Atpalaiduojanti Yin joga ir sąmoningas kvėpavimas tai dvi praktikos, kurios papildys viena kitą ir ves mus per savęs pažinimą bei subtilius potyrius. Tai moteriškas laikas visoms kartu ir kiekvienai atskirai su savimi.

3 valandos praktikos sau ir dėl savęs. Yin jogos metu mes įeisime į save, pažinsime savo kūną ir jį atpalaiduosime, stebėsime pojūčius, leisime protui nurimti ir susitelkti į norimą sukurti energiją. Yin joga yra meditatyvi praktika, kurioje nebus aktyvaus judėjimo, o priešingai - tai ramybės laikas, kuris paruoš mus tolesnei sąmoningo kvėpavimo praktikai, kuomet eisime gilyn į save ir pripildysime savo kūną nauja kūrybine energija.


Plačiau

Kovo 16d

17:30 - 20:30 val.


Registracija būtina Facebook žinute ar telefonu 863829429


3 valandų sesijos kaina - 20 eur. Yoga Mode Studio abonementų turėtojams - 15 eur.

Pagilink praktiką: savaitgalio workshop'as


Kviečiame į savaitgalio workshop’ą esamiems ir būsimiems jogos mokytojams bei visiems, norintiems pagilinti savo jogos praktiką. Tai visas savaitgalis, skirtas pasinerti į Vinyasa jogą - aktyvią, dinaminę ir kūrybingą jogą, pagrįstą tradicijomis bei principais su daug dėmesio taisyklingam atlikimui, sąmoningumui ir savęs pažinimui.

Workshopos programą sudaro:

Susipažinimas + Vinyasa jogos principai, jogos praktikos, sekų kūrimas (sequencing), asistavimo menas (assists), balansavimo ant rankų ir apverstų padėčių pamoka (inversion class)


Plačiau

Balandžio 5-7d


Registracija būtina Facebook žinute ar telefonu 864146471


KAINA: užsiregistravus ir apmokėjus iki kovo 15d - 100eur; po kovo 15d - 120eur.

SKELBIAME NAUJĄ INICIATYVĄ - JOGA TAI GĖRIS!


Yoga Mode studio mes nuolat kalbame apie sąmoningumą. Tad perkelkime tai už kilimėlio ribų ir praktikuodami jogą kurkime gėrį!

Kiekvieną sekmadienį susitikime bendruomeniškai ir šeimyniškai labdaros jogai, kurios tikslas prisidėti prie įvairių organizacijų gerovės: gyvūnų prieglaudų, labdaros organizacijų, bet ko, kam manote, kad galėtume bent šiek tiek pagelbėti. Visos už šią pamoką surinktos lėšos bus paskirtos paramai! Tad tegul daryti gera tampa sekmadienio tradicija :)


Plačiau

Kiekvieną sekmadienį 11:00-12:00 val.


Registracija būtina Facebook žinute arba telefonu 864146471.


Kaina: tiek, kiek galite ir norite prisidėti (rekomendacija - 5eur)
Visos už šią pamoką surinktos lėšos bus paskirtos paramai!

Joga Nidra – sąmoningas atsipalaidavimas


Joga Nidra - gilaus atsipalaidavimo technika. Dažnas mūsų gyvename bėgimo rėžime, su daug šurmulio ir streso. O poilsis po darbų ne retai tampa filmo žiūrėjimas, puodelis kavos ar aktyvi fizinė veikla. Tačiau tai nėra pilnas organizmui reikalingas atsipalaidavimas, o tik jutimų nukreipimas į kitus dirgiklius.  Joga Nidra tai dinaminis miegas, kurio metu išliekame sąmoningi ir sistematiškai siekiame fizinio, protiško bei emocinio atsipalaidavimo. Jos metu atsipalaidavimas pasiekiamas atsiribojant nuo patirčių ir nukreipiant mintis į savo vidų.


Plačiau

Kovo 15 dieną 19:15-20:15 val.


Registracija būtina Facebook žinute arba telefonu 864146471.


Užsiėmimo trukmė 60min. Užsiėmimo kaina 7 eur. Turintiems Yoga Mode Studio abonementą praktikos kaina 5 eur.

VAIKŲ JOGA - Praktiniai mokymai sąmoningo vaiko ugdymui


JVAIKŲ JOGA - Praktiniai mokymai pedagogams, kūno kultūros mokytojams, tėvams bei visiems, besidomintiems sąmoningo vaiko ugdymu. Yoga Mode Studio ir Yoga Zoo - Joga Vaikams kviečia į pilnos dienos praktinius mokymus, kurių metu susipažinsite su jogos ir meditacijos nauda 5-12 metų vaikams. Šie kursai skirti tėvams bei žmonėms, kurie dirba su vaikais bei rūpinasi jų ugdymu. Mokymų metu gausite praktinių žinių ir metodikos, skirtos vaikų motorikos įgūdžių, koncentracijos lavinimui, kūno lankstumo gerinimui ir taisyklingam kvėpavimui.


Plačiau

Kovo 30 dieną 10:00-17:00 val.


Registracija būtina Facebook žinute arba telefonu 862774372.


Užsiregistravus iki kovo 15 dienos pilnos dienos kursų kaina 50 eurų. Nuo kovo 15 dienos kursų kaina 65 eurai. Registracija patvirtinta tik pervedus avansą.

Tajų masažo pamoka


Atraskite savo vidinį masažuotoją! Išmokite paprastų tajų masažo principų, kuriais galėsite džiuginti savo artimuosius. Tajų masažas apjungia akupresūrą, ajurvedos principus bei asistuojmas jogos padėtis. Masažuojama naudojant spaudimą, kompresiją, traukimą, tempimą ir supimą.

Nauda: atsipalaidavimas (tiek kūno, tiek proto), gali padėti atleisti raumenų skausmus, išjudina/sutepa sąnarius bei pakelia nuotaiką.

Jokia ankstesnė masažo ar jogos patirtis nebūtina.


Plačiau

Kovo 24d.


Registracija žinute į Yoga Mode Studio puslapį arba telefonu 864146471.


Pamokos kaina 10eur, turintiems Yoga Mode Studio abonementą - 8eur.

AcroYoga Jam'as


Norime visiems suteikti galimybę išmėginti AcroYogą! Taip pat norime susipažinti ir suburti įvairių judesio formų praktikuotojus ir kartu pasitreniruoti. Jam’as tai laikas, kai treniruojamės ką jau mokam, mokom vieni kitus ką žinom geriausiai, bendraujam ir dalinamės patirtimi. Naujokai, drąsiai prisijunkit, pamatysite kaip atrodo AcroYoga, išmėginsite ją ir susipažinsite su mūsų bendruomene! Partneriai - nebūtini, patirtis - nesvarbi, bet būtinas noras išbandyti šį tą naujo.


Plačiau

Kiekvieną sekmadienį

11:00 val.


Jei kyla klausimų, rašyktite žinutę į puslapį arba skambinkite 864146471


Grindų mokestis 2 eur.

Yoga classes in English


Staying in Kaunas and looking for a place to do yoga? Good news! Every Monday and Wednesday at 7.30 pm join our Vinyasa yoga classes in English. The physical expression of asanas, dynamic postures that are like physical art forms, in a combination with intensity of breath awareness. These classes challenge to investigate inner realms of your mind and body balance, find an authentic self and look more creative into yoga, movement and your body.


Plačiau
//]]>