Mūsų veikla


Čia - Yoga Mode Studio - susitinkame judėti. Judėti per jogos padėtis ir ne tik. Čia mes norime daugiau nei jogos. Esame jaunatviška ir energinga judesio mylėtojų ir tyrinėtojų komanda. Džiaugiamės kiekviena galimybe eksperimentuoti, mokytis, atrasti ir žaisti per KŪNĄ ir JUDESĮ.

Per daugelio metų praktiką išbandėme ne vieną jogos sistemą, taip pat ne vieną judesio discipliną. Ir galiausiai norisi judėti be ribų, be kažkokios sistemos reikalavimų ar taisyklių. Tikime įvairaus, kūrybiško ir sąmoningo judėjimo galia. Tikime, kad savo kūno ir judesio pažinimas, jungties tarp proto ir kūno kūrimas, yra pirmasis ir labiausiai apčiuopiamas žingsnis bendro sąmoningumo link.

Mokymasis yra procesas, o ne rezultatas. Niekada neturėtume nustoti mokytis naujų dalykų visuose gyvenimo aspektuose. Mes jum tikrai pažadam naujoves ir įvairovę kiekvienoje praktikoje!

Komanda

IMG_5769
Julita Jakubauskaitė
Vinyasa, Yin jogos ir AcroYoga mokytoja, judesio entuziastė, Yoga Mode Studio įkūrėja
Mano istorija
IMG_5743
Dalia Peseckaitė
Jogos mokytoja-instruktorė, filologė, tradicinių ir netradicinių muzikos ir šokių entuziastė
Mano istorija
IMG_5705
Guoda Sukockaitė
Vaikų jogos mokytoja
Mano istorija
vika
Vika Kacevičiūtė
Yin ir Vinyasa jogos mokytoja, miego jogos (Joga Nidra) meditacijų vedėja, studijos įkūrėja. Šiuo metu gyvena Olandijoje ir plečia Yoga Mode Studio veiklą už Lietuvos ribų.
Mano istorija

Studija

//]]>